STUDIUM GAME DESIGN

Studium Game Design przeprowadzi Cię przez pełen proces tworzenia grafiki do gry.

Program kursu obejmuje kompletny proces tworzenia grafiki do gry. Począwszy od prototypu, zbierania inspiracji, pełnego procesu projektowania świata i UI, do finalnej implementacji.

Efektem końcowym będzie Twoja własna gra gotowa do udostępnienia w sklepie online.

Autorem programu i prowadzącym jest Grzegorz Czesław Pamuła, Art Director i producent w firmie Draw Distance.

Studium Game Design już w drugiej połowie października, stacjonarnie w Krakowie.

Cena: 3200 zł + 200 zł wpisowe

DLA KOGO?

Studium ma formę warsztatów i jest przeznaczone dla grafików/projektantów, którzy chcą spełnić swoje marzenie o zaprojektowaniu gry.

Chcesz wejść i sprawdzić z czym się je branżę gier?
To jest odpowiedni pierwszy krok.

Wymagana jest znajomość Ilustratora i Photoshopa!

Nie jest wymagana wiedza w zakresie programowania, praca będzie prowadzona na wcześniej przygotowanych prototypach.

Grafika do gier

ZAPISZ SIĘ

Kurs składa się z 5 etapów:

1:
Wybór jednego z dwóch prototypów wcześniej przygotowanej gry (gra logiczna/gra platformowa).

2:
Praca nad zbiorem inspiracji, przygotowanie referencji i jak poprawnie z nich korzystać.

3:
Wybranie kierunku artystycznego na bazie referencji określenie wielkości projektu.

4:
Projektowanie bohatera, świata i UI w określonym stylu.

5:
Implementacja przygotowanego projektu i ocena/dyskusja z zaproszonym mentorem z branży gier.

KIEDY I GDZIE?

Termin:
Marzec - czerwiec 2024 r.
Zjazdy odbywają się co 1-2 niedziele od 11:00

54 godziny lekcyjne.

Wpisowe: 200 zł

Cena za semestr: 3200 zł lub w 4 ratach po 800 zł.

Kraków ul. Zwierzyniecka 17/4
Grafika do gier

ZAPISZ SIĘ

Prowadzenie i autorski program zajęć

Grzegorz Czesław Pamuła

Hej, zajmuje się grami już ponad 12 lat!

Pracowałem przy wielu tytułach na wszystkie platformy także na automaty arcade. Głównie jako grafik/designer ale od kilku lat rozwijam się jako art director i producent w firmie Draw Distance.

Udało mi się stworzyć oprawy graficzne do kilkudziesięciu projektów gier mobilnych gier dla dzieci ale i pełnoprawną grę dla szerokiego odbiorcy Serial Cleaners (która uzyskała nagrodę najlepszej polskiej gry w kategori Art na rok 2022).

Prowadzę też swoją działalność, w której zajmuje się projektami komercyjnymi dla wielu klientów, głównie YT i Twitch.

Studium Game Design

Organizatorem Studium Game Design jest Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Globlife, ewidencjonowana w Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych pod nr: 133205 (zobacz w rejestrze RSPO). Nasza placówka podlega Małopolskiemu Kuratorowi Oświaty oraz Ministerstwu Edukacji Narodowej.

Wystawiamy certyfikaty i zaświadczenia ukończenia kursów kompetencji zawodowych na podstawie § 11 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. (Dz. U. poz.1632).

Certyfikaty i zaświadczenia ukończenia kursów umiejętności zawodowych wydawane przez naszą placówkę wliczają się także do wymogów awansu zawodowego nauczyciela szkolnego i akademickiego.