KURSY

KURS UX + DESIGN THINKING

Chcesz poznać tajniki projektowania UX nowoczesnych doświadczeń na stronach www? Szukasz dobrych modeli projektowych?

Naucz się myśleć jak Projektant UX.
Zostań certyfikowanym profesjonalistą UX Design!

Programy edukacyjne i certyfikacyjne (40% wiedza + 60% praktyka) mają na celu rozpoczęcie Twojej kariery jako najwyższej klasy UX Designer. Dowiesz się czym jest UX, Usability, Accessibility i Architektura Informacji. Przejdziesz cały proces projektowy Design Thinking od badań i prototypów do testów, wykorzystując MVP i Mobile First, aby stworzyć portfolio.

ZOBACZ PROGRAM

WARSZTATY BRANDINGOWE

Jak pracować z markami? Całościowe podejście do procesu projektowania marki.

Nie jesteś pewien, jak wyrazić charakter marki, którą projektujesz? Szukasz historii, która najlepiej przedstawi jej osobowość? Chcesz wzmocnić swoją markę i wyostrzyć jej wizerunek na rynku?

Podczas warsztatów opowiadam o metodach mojej pracy. Przedstawiam sposoby, które ułatwiają mi komunikację z klientem. Pomagam tworzyć założenia projektowe i wyznaczać cele – zmieniać schematyczne myślenie w strategiczne plany.

ZOBACZ PROGRAM

KURS UX + DESIGN THINKING