KURSY MAYA

Kursy Maya Autodesk

WARSZTATY PROJEKTOWE

Kurs prowadzony jest od podstaw i obejmuje wszystkie najważniejsze etapy tworzenia statycznej grafiki trójwymiarowej w programie Maya.

Zajęcia warsztatowe opierają się na praktycznym wykorzystaniu funkcji i narzędzi programu w trakcie ćwiczeń, uzupełnianych wiedzą teoretyczną, podczas których krok po kroku powstawać będzie kompletny projekt.

Koszt kursu obejmującego 16 godzin wynosi 699 zł.

Szkolimy w kameralnych grupach, maksymalnie 5-osobowych, dzięki czemu efektywnie uczysz się w inspirującej i twórczej atmosferze.

Program zajęć

Kurs trwa 16 godzin zegarowych i obejmuje tworzenie od podstaw grafiki przedstawiającej martwą naturę złożoną z ośmiu obiektów odmiennych w formie i fakturze (talerz, winogrona, świeca, kieliszek, dzban, jabłko, porcelanowa kaczka, obrus).

1. Wprowadzenie, interface programu, nawigacja, podstawowe skróty i narzędzia
2. Podstawy modelowania, narzędzia do edycji wielokątów, deformatory
3 i 4. Modelowanie obiektów
5. Oświetlenie
6. Cieniowanie i teksturowanie
7. Mapowanie UV, przygotowanie tekstur
8. Renderowanie i komponowanie

Kurs Maya

Dla kogo jest Kurs Maya?

Kurs kierowany jest zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę ze środowiskiem 3D jak i tych, którzy posiadają doświadczenie wyniesione z innych programów.

Zawiera komplementarną wiedzę zagadnienia statycznej grafiki 3d, od modelowania poprzez teksturowanie i oświetlenie aż do renderu i compositingu obrazu.

Uzyskasz dostęp do darmowej licencji studenckiej programu Maya.

Otrzymasz CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU MAYA Szkoły Grafiki Komputerowej akredytowanej przez MEN.

Dlaczego warto?

Autodesk Maya jest uznanym środowiskiem twórczym wykorzystywanym we współczesnym świecie kreacji cyfrowej.

Efekty specjalne w przemyśle filmowym wygenerowane za pomocą Maya 14-krotnie były nominowane do Oscara (m.in. Harry Potter, Kung FU Panda,Planeta małp, Transformers).

Wykorzystywany do tworzenia modeli trójwymiarowych - architektonicznych a także do gier 3D (m.in. Wiedźmin, Uncharted, Call of Duty, Eve, Halo).

Dla osób chcących rozwinąć swoje kompetencje w kierunku tworzenia grafiki trójwymiarowej umiejętność posługiwania się środowiskiem Maya może być znaczącym atutem na rynku zawodowym.

TERMINY KURSÓW 16 godzinnych

LUTY kursy wieczorowe 4 x 3 godziny i 2 x 2 godziny
   brak dostępnych terminów pon. i śr. 1800 - 2100
   brak dostępnych terminów wt. i czw. 1800 - 2100

LUTY kurs weekendowy 2 x 8 godzin
   brak dostępnych terminów soboty 1000 - 1800

Aleksandra Hildebrandt

Profesjonalny ekspert prowadzący

Szkolenie poprowadzi Aleksandra Hildebrandt.

Absolwentka UR, Szkoły Grafiki Komputerowej Globlife oraz 3D Animation & VFX Academy Drimagine.

Związana z branżą 3d od 2010 roku. Ma na swoim koncie projekty dla firm takich jak: Samsung, Ford, Lotos, Orange, Kinder czy Chloe.

Jej krótkometrażowe filmy animowane (w technologii 3d) były prezentowane na wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach (m.in. Festiwal Filmów Krótkometrażowych Chellavision w Kalifornii, Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animateka w Słowenii, czy Międzynarodowy Festiwal Les Sommets du cinéma d'animation w Montrealu).

INFORMACJE I ZAPISY

Zgłoszenia:
Prosimy o wysłanie imienia i nazwiska wraz z informacją o wybranej grupie na adres: rekrutacja@szkola-grafiki.pl

Liczba miejsc ograniczona.
O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Numer konta bankowego:
61 1090 2053 0000 0001 0969 8744
Santander Bank Polska
W tytule przelewu w wysokości 699 zł prosimy wpisać imię i nazwisko.
Wystawiamy faktury VAT.

Więcej informacji: