OSzkoleProgramRekrutacja Kursy UX

KURSY

WARSZTAT BRANDINGOWY

Jak pracować z markami?

Całościowe podejście do procesu projektowania marki.

Kurs połączy serię krótkich wykładów, ćwiczeń, otwartych dyskusji. Będziemy używali różnych narzędzi, by każdy z uczestników dostosował metodę do swojego typu pracy.

Warsztaty dostarczą wgląd w cały proces - od strategicznego pozycjonowania marki do tworzenia tożsamości i doświadczeń marki. Informacje o budowaniu projektów i o współpracy z klientem.

Cena szkolenia to 699 zł brutto.

Cena obejmuje catering kawowy oraz obiad.

Dla kogo?

Warsztat dla osób zaawansowanych.

Ten warsztat jest dla osób zainteresowanych markami i zajmujących się zawodowo ich budowaniem.

Dla praktykujących projektantów, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje, studentów projektowania graficznego, absolwentów grafiki czy też właścicieli startup'ów.

WIĘCEJ O WARSZTACIE

Dlaczego warto?

Autodesk Maya jest uznanym środowiskiem twórczym wykorzystywanym we współczesnym świecie kreacji cyfrowej.

Efekty specjalne w przemyśle filmowym wygenerowane za pomocą Maya 14-krotnie były nominowane do Oscara (m.in. Harry Potter, Kung FU Panda,Planeta małp, Transformers).

Wykorzystywany do tworzenia modeli trójwymiarowych - architektonicznych a także do gier 3D (m.in. Wiedźmin, Uncharted, Call of Duty, Eve, Halo).

Dla osób chcących rozwinąć swoje kompetencje w kierunku tworzenia grafiki trójwymiarowej umiejętność posługiwania się środowiskiem Maya może być znaczącym atutem na rynku zawodowym.

Uzyskasz dostęp do darmowej licencji studenckiej programu Maya.

Kurs Maya

INFORMACJE I ZAPISY

Więcej informacji:
tel. 508-098-077

Zgłoszenia:
rekrutacja@szkola-grafiki.pl

Numer konta bankowego:
61 1090 2053 0000 0001 0969 8744
Szkoła Grafiki Komputerowej
Santander Bank Polska

Wystawiamy faktury VAT.

Liczba miejsc ograniczona.