OSzkoleProgramRekrutacja Kursy UX
OSzkoleProgramRekrutacja Kursy Maya
OSzkoleProgramRekrutacja Kursy inDesign

KURSY E-COMMERCE

Dla kogo jest Kurs E-Commerce?

Kurs został opracowany zarówno dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z handlem w Internecie oraz osób, które prowadzą już sprzedaż, ale marzą o własnym sklepie internetowym.

Na bazie wiodących platform nauczymy się odróżniać czynniki odpowiedzialne za sukces, które w części warsztatowej zrealizujemy w indywidualnych projektach.

Program kursu zawiera całą niezbędną wiedzę do stworzenia własnej, w pełni funkcjonalnej platformy handlowej wspomaganej reklamami.

Szkolimy w kameralnych grupach, maksymalnie 9-osobowych, dzięki czemu efektywnie uczysz się w inspirującej i twórczej atmosferze.

Program zajęć

Podczas kursu dowiesz się jak łatwo jest otworzyć się na największy rynek na świecie - rynek internetowy.

Zdobędziesz wiedzę z budowy e-sklepów, dowiesz się czym się różni SEM od SEO, nauczysz się czytać raporty Google Analytics, a pod koniec kursu sklep internetowy Twojego autorstwa będzie do Twojej dyspozycji.

Część warsztatowa podzielona jest na cztery sekcje:

1. Instalacja

2. Konfiguracja

3. Szablony

4. Moduły

Dlaczego warto?

Sprzedaż w Internecie w UE w roku 2017 wynosiła 602 mld €.

Chcesz zacząć brać w jej generowaniu czynny udział?

Masz firmę?

Prowadzisz sprzedaż stacjonarną i nie wiesz jak zacząć podbijać Internet?

A może stawiasz w temacie e-commerce dopiero pierwsze kroki i chciałbyś, żeby ktoś wskazał Ci właściwą drogę?

W dzisiejszych czasach uruchomienie e-sklepu nie wymaga pisania swojego rozwiązania od całkowitych podstaw - można a wręcz należy skorzystać z gotowych narzędzi. Niniejszy kurs e-commerce wyposaży Cię w praktyczną wiedzę dotyczącą budowy sklepu opartego o platformę Prestashop 1.7.

Jan Pawlik

Profesjonalny ekspert prowadzący

Szkolenie przeprowadzi ekspert e-commerce Jan Pawlik. Sprzedażą w internecie zajmuje się od 7 lat. Przez ostatnie 3 lata był aktywnym współtwórcą kilku działających na rynku sklepów internetowych.

Doświadczenie zawodowe:
Co-founder Nuko
Co-founder Nulight
Co-founder Deszczochron
Project Manager dla Warta

INFORMACJE I ZAPISY

Więcej informacji:
tel. 533-315-233

Zgłoszenia:
rekrutacja@szkola-grafiki.pl

Numer konta bankowego:
61 1090 2053 0000 0001 0969 8744